snikki napisał(a):

Spokojnie drodzy państwo
terazpasy.pl
Starozakonni jak czytam na ich stronie w komentarzach też nie chcą, jak to nazwał jeden z nich, "bezdomnego psa". Niestety, Jasiek zasłużył sobie na taki przydomek. Mógł pójść do innego krakowskiego klubu np. Hutnika.
|
Hutnik to chyba niezbyt dobre miejsce to zarobienia równowartości stówki tys. euro rocznie więc odpada. Jeśli rzeczywiście chce mieć coś wspólnego z Krakowem+zarabiać jakieś pieniądze to pewnie Nieciecza albo Sandecja albo scyzory. O ile mają wakat na pozycji nr 10, ps albo ls no i JP coś tam jeszcze gra.