Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6352
Stary 19.08.2011, 21:25
snikki napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie drodzy państwo
terazpasy.pl

Starozakonni jak czytam na ich stronie w komentarzach też nie chcą, jak to nazwał jeden z nich, "bezdomnego psa". Niestety, Jasiek zasłużył sobie na taki przydomek. Mógł pójść do innego krakowskiego klubu np. Hutnika.
Hutnik to chyba niezbyt dobre miejsce to zarobienia równowartości stówki tys. euro rocznie więc odpada. Jeśli rzeczywiście chce mieć coś wspólnego z Krakowem+zarabiać jakieś pieniądze to pewnie Nieciecza albo Sandecja albo scyzory. O ile mają wakat na pozycji nr 10, ps albo ls no i JP coś tam jeszcze gra.
Odpowiedz cytując