Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5666
Stary 19.08.2011, 21:18
Kibicowanie to sprawa otwarta ale teza że Wisła Kraków nie jest polskim klubem i polską drużyną (Gmoch) lub druga teza, że nie reprezentuje Polski co napisał jeden z adminów tego forum to B-R-E-D-N-I-E i tyle w temacie.

Wisła Kraków to polski klub, bo reprezentuje Polskę w rozgrywkach europejskich tak jak Inter Mediolan reprezentuje piłkę włoską bo jest włoskim klubem. To niby banały, ale widać dla niektórych bardzo odkrywcze.

Zaś co do samej sytuacji z zachowaniem różnych Gmochów i Żewłakowów to super, bo wiemy z kim mamy do czynienia, bo każdy wybór w naszym życiu nas definiuje. Pokazuje system wartości, jak i ich hierarchie.
Odpowiedz cytując