Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10872
Stary 19.08.2011, 21:14
Daniel nie wiem co tu jeszcze robi. W wieku 22 lat to trzeba grać w extra- czy 1 lidze bo w Wiśle wiadomo, że 100 minut w sezonie będzie wielkim sukcesem, a i tak guzik (doświadczenie,ogranie) z tego dla Niego.
Co do Paulisty to trener jest od decydowania czy chociaż sprawdzić Go czy nie zawracać sobie głowy nawet i testami.
Odpowiedz cytując