Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15930
Stary 19.08.2011, 21:12
0 22 napisał(a):Wyświetl post
(...)
To akurat była taka złośliwość skierowana w stronę Moderatora, który nie zawsze podejmuje mądre decyzje czego byłem swego czasu ofiarą.
(...)
1. Moderator zawsze podejmuje mądre decyzje.
2. W przypadku wątpliwości: patrz pkt. 1.

Nie wiem, skąd zaskoczenie Bakero. Ma stabilny skład, nikt nie odszedł a doszedł Tonew. W Amice jest największa stabilizacja kadrowa, więc i zgranie też jest.

Nie wiem też, skąd podjarka z powodu 10 pkt. w 4 meczach. To można było założyć przed rozpoczęciem sezonu. Liczyłem na ich potknięcie w Bełchatowie, ale zamiast tego stracili punkty w Lubinie. Ale 3 punktów z meczów z ŁKS i Ruchem należało się spodziewać.

Zaskoczeniem jest styl, w jakim zdobyli te punkty. Lekko, łatwo i przyjemnie. Faktem jest świetna forma Rudnevsa. No, ale gdyby Genkow był w podobnej formie, to nasza gra też wyglądałaby inaczej

Nie popadajmy jednak w paranoję - świetna forma Rudnevsa nie jest zasługą Bakero, podobnie jak za słabą dyspozycję Genkowa winy nie ponosi Maaskant.

PS. co to za geniusz w canal+ wycenia Rudnevsa na 30 mln €?
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując