0 22 napisał(a):

(...)
To akurat była taka złośliwość skierowana w stronę Moderatora, który nie zawsze podejmuje mądre decyzje czego byłem swego czasu ofiarą.
(...)
|
1. Moderator zawsze podejmuje mądre decyzje.
2. W przypadku wątpliwości: patrz pkt. 1.
Nie wiem, skąd zaskoczenie Bakero. Ma stabilny skład, nikt nie odszedł a doszedł Tonew. W Amice jest największa stabilizacja kadrowa, więc i zgranie też jest.
Nie wiem też, skąd podjarka z powodu 10 pkt. w 4 meczach. To można było założyć przed rozpoczęciem sezonu. Liczyłem na ich potknięcie w Bełchatowie, ale zamiast tego stracili punkty w Lubinie. Ale 3 punktów z meczów z ŁKS i Ruchem należało się spodziewać.
Zaskoczeniem jest styl, w jakim zdobyli te punkty. Lekko, łatwo i przyjemnie. Faktem jest świetna forma Rudnevsa. No, ale gdyby Genkow był w podobnej formie, to nasza gra też wyglądałaby inaczej
Nie popadajmy jednak w paranoję - świetna forma Rudnevsa nie jest zasługą Bakero, podobnie jak za słabą dyspozycję Genkowa winy nie ponosi Maaskant.
PS. co to za geniusz w canal+ wycenia Rudnevsa na 30 mln €?