Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2490
Stary 19.08.2011, 21:05
Pewnie że Spartak odstawia APOEL. Ma większy budżet, lepszych piłkarzy, jest bardziej ograny w pucharach.

Tylko, że...

Spartak sprawiał wrażenie zaskoczonego grą Legii i wyglądał jak zlepek świetnych piłkarzy. Nie był zespołem. A wszyscy widzieliśmy co się działo jak po przerwie wyszli zmotywowani. Legia w tym czasie słaniała się na nogach.

APOEL natomiast nie zlekceważył Wisły. Widział dobrze po co wyszedł na ten mecz. Dawno nie widziałem tak świetnie zgranej drużyny na R22. Wg mnie w zgraniu, przesuwaniu, asekuracji zdystansowali TT jak u nas grał. Nie mówiąc już o polskich kopaczach przyjeżdzających na Reymonta. Dzieliła ich klasa.

Tak czy inaczej, zarówno Legia jak i Wisła osiągneły świetne wyniki adekwatnie do klasy przeciwnika. Pomimo to uważam, że nadal faworytami są drużyny z Rosji i Cypru. Będzie bardzo ciężko awansować, czy to Wiśle, czy Legii. W zasadzie patrząc na osłabienia kadrowe (L) ich szanse są mizerne. Nasze trochę większe.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując