Wyświetl pojedynczy post
Feniks
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1796
Stary 19.08.2011, 20:58
Wróciłem wcześniej, więc pozwolę sobie wytypować mecz z Koroną ponownie. Tamten typ (z 9 sierpnia) proszę nie brać pod uwagę. Dziękuję

Korona Kielce - Wisła Kraków 0:2 ( 0:1 )

Skład: Pareiko - Kowalski, Bunoza, Chavez, Paljic - Wilk, Nunez, Garguła, Kirm, Małecki - Biton

Bramki: Malecki, Biton

Zmiany: Jirsak, Iliev, Genkov
When you walk through a storm
Hold your head up high
And don't be afraid of the dark.
At the end of a storm is a golden sky.
Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Odpowiedz cytując