Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12850
Stary 19.08.2011, 20:57
ja na przykład posiadam kamienicę w Krakowie i w niej lokatorów, jeszcze z nadania komunistycznego, ktorzy nie płacą za nic. Ale żądają luksusów. A co! i tych, co blokują eksmisje poslałbym na biegun.
Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.
A za młodu nie miałem czasu na bycie socjalistą. Komuna mi nie pozwalała.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując