|
ja na przykład posiadam kamienicę w Krakowie i w niej lokatorów, jeszcze z nadania komunistycznego, ktorzy nie płacą za nic. Ale żądają luksusów. A co! i tych, co blokują eksmisje poslałbym na biegun.
Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.
A za młodu nie miałem czasu na bycie socjalistą. Komuna mi nie pozwalała.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|