|
"Kto w młodości nie był socjalistą, ten na starość będzie SWINIĄ" powiedział Piłsudski, będąc za młodu bojówkarzem mocno lewicowego PPSu. Ja się tam z tym zgadzam, i z Czarkiem tez ;-) Bo to młodzieńcze, szlachetne itd. Ale pewnie tu na tym forum mało kto to podziela, wiec nie będę polemizował, bo wiem ze Kibice Wisly w większosci wolą młodych wygolonych niz blokujących eksmisję, wspierających ubogich, dyskryminowanych w pracy itd. Pzdr.
|