Wyświetl pojedynczy post
wooojo
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 19.08.2011, 20:38
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Kibicuję Wiśle ponad 20 lat. Dużo widziałem, dużo przeżyłem - dobrego i złego. Mecz z Korona mam głęboko i centralnie w dupie !!!
W tej chwili nie chodzi o kolejne mistrzostwo ligi której istnienia część kibiców w Europie nawet się nie domyśla.
Tu chodzi o skok jakościowy. Mam dość tłumaczenia obcokrajowcom, że u nas gra się w piłkę ponad 100 lat.
Chcę, żeby moja Wisła była WIELKA. Ale nie tylko wielka w naszym grajdole ale w Europie. We wtorek może uczynić pierwszy duży krok. W tej sytuacji mam na równi postrzegać mecz z buraczaną Koroną?
Brawo, 100% racji. Bo cóż te marne 3 punkciki w porównaniu z tym na co tak wszyscy bardzo czekamy.
CZY CIEMNO CZY JASNO PŁYNIE WISŁA PRZEZ MIASTO

...... BO TO MIASTO JEST NASZE !!
Odpowiedz cytując