Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15918
Stary 19.08.2011, 20:36
adikos1906 napisał(a):Wyświetl post
Może ktoś kupi tego Rudneva z Amiki? Bo jeśli on tak dalej będzie strzelał a Lech będzie tak grał to czarno to widze...
Powiedzial, ze nie chce odchodzic, chce poczekac do konca sezonu i grac w kwalifikacjach LM z Lechem ale szczerze nie wierze zeby do tego czasu zostal. Niedlugo Lech raczej na pewno dostanie jakas super nie do odrzucenia oferte za niego. Na razie rywali nie maja zbytnio wymagajacych. Zobaczymy jak sie beda prezentowac z Nami i Legią
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 19.08.2011 o godz. 20:39.
Odpowiedz cytując