adikos1906 napisał(a):

Może ktoś kupi tego Rudneva z Amiki? Bo jeśli on tak dalej będzie strzelał a Lech będzie tak grał to czarno to widze...
|
Powiedzial, ze nie chce odchodzic, chce poczekac do konca sezonu i grac w kwalifikacjach LM z Lechem ale szczerze nie wierze zeby do tego czasu zostal. Niedlugo Lech raczej na pewno dostanie jakas super nie do odrzucenia oferte za niego. Na razie rywali nie maja zbytnio wymagajacych. Zobaczymy jak sie beda prezentowac z Nami i Legią