Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15909
Stary 19.08.2011, 20:19
Spoko, 4 lata temu Legia miała 7 zwycięstw z rzędu, wszystkich jechała równo w podobnym stylu jak Amika. Niech już uwierzą, że są świetni, tym boleśniejszy będzie upadek.

Seria Amiki wynika ze słabości ligi. Amika nie gra w pucharach, więc koncentruje się na lidze i są tego efekty. Ale przyjdą kartki, kontuzje, kryzys formy i zaczną też gubić punkty. Teraz rozchodzi się tylko o to, by za dużo do nich nie stracić.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując