Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Magpie
Banita
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15904
Stary 19.08.2011, 20:14
Co tak najeżdżacie na te Wronki. Każdy klub w Polsce chciałby mieć taką bazę treningową jaką ma Lech.
A może Wisła ma lepszą ......
Odpowiedz cytując