Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Magpie
Banita
Od: 01.2011
Offline
#
15904
19.08.2011, 20:14
Co tak najeżdżacie na te Wronki. Każdy klub w Polsce chciałby mieć taką bazę treningową jaką ma Lech.
A może Wisła ma lepszą ......
Magpie
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Magpie