Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
SuperDragon
Member
Od: 07.2010
Offline
#
1790
19.08.2011, 20:14
Korona Kielce - Wisła Kraków 0:1 (0:0)
Bramka: Biton
Skład: Pareiko- Kowalski, Bunoza, Chavez, Paljic- Wilk, Nunez- Małecki, Garguła, Kirm- Biton
Zmiany: Jirsak, Brud, Boguski
Tylko Wisła TS !!!!
SuperDragon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SuperDragon
Znajdź inne posty napisane przez SuperDragon