adikos1906 napisał(a):

|
Gołym okiem było widać, że piłka została wybita czysto. Niedość, że marny piłkarz to jeszcze gorszy komentator.
|
Dajta spokój z tym facetem. Typowy ynteligent z solarium. Te jego próby,bo próbami nazwać to tylko mogę, elokwentnego budowania zdań, razi na kilometr. Was też,czy to ja mam coś spaczone? Czy nikt z C+ tego nie słyszy?poza tym co to za facet co nigdzie nie grał,nic nie osiągnął a jest ekspertem. Czego, od czego to ekspert, co ma przekazać i co zauważyć? Zresztą z gościem mam ten problem,że pamiętam go tylko i wyłącznie z meczu jego Hutnika z pewnym podkrakowskim zespołem, kiedy to miejscowy chłop, spasiony, łysy, jeździł z Krzysiem jak z kupą...... i to jest gość,który ocenia ligowców. Zeby jeszcze gość się chociaż trochę zbliżył do poziomu tych których ocenia.
Gwoli ścisłości jego Hutniczek dostał wtedy trzy bramki w tył.