Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 19.08.2011, 20:09
Kibicuję Wiśle ponad 20 lat. Dużo widziałem, dużo przeżyłem - dobrego i złego. Mecz z Korona mam głęboko i centralnie w dupie !!!
W tej chwili nie chodzi o kolejne mistrzostwo ligi której istnienia część kibiców w Europie nawet się nie domyśla.
Tu chodzi o skok jakościowy. Mam dość tłumaczenia obcokrajowcom, że u nas gra się w piłkę ponad 100 lat.
Chcę, żeby moja Wisła była WIELKA. Ale nie tylko wielka w naszym grajdole ale w Europie. We wtorek może uczynić pierwszy duży krok. W tej sytuacji mam na równi postrzegać mecz z buraczaną Koroną?
Odpowiedz cytując