Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
cieniek
Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: shuty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15898
Stary 19.08.2011, 20:04
rafkur napisał(a):Wyświetl post
A czemuż to nie jeżdżą do macierzy? Syndrom wieśniaka w dużym mieście, który po roku mówi "u nas" na miejsce swojego aktualnego zamieszkania a "u was" na miejsce gdzie spędził 20 lat?
Pewnie po prostu nie lubią Wronek.
Odpowiedz cytując