Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
cieniek
Member
Od: 03.2009
Skąd: shuty
Offline
#
15898
19.08.2011, 20:04
rafkur
napisał(a):
A czemuż to nie jeżdżą do macierzy?
Syndrom wieśniaka w dużym mieście, który po roku mówi "u nas" na miejsce swojego aktualnego zamieszkania a "u was" na miejsce gdzie spędził 20 lat?
Pewnie po prostu nie lubią Wronek.
cieniek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cieniek
Znajdź inne posty napisane przez cieniek