Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5663
Stary 19.08.2011, 20:02
Dokładnie CH.
....a, zachowujecie się poniektórzy jak małe dziewczynki.
Co z tego, że powiedział coś tam Gmoch, Kosowski czy Żewłak.Mieli prawo?Mieli!
Nie każdy musi kibicować Wiśle.Ja osobiście w dupie mam wyniki Legii, Lecha i innych (z wyjątkiem zgód), więc dlaczego miałbym się przejmować.Wy kibiowaliście Amice i fetowaliście Stilica w LE?NIE? To nie bądźcie hipokrytami.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując