|
Dokładnie CH.
....a, zachowujecie się poniektórzy jak małe dziewczynki.
Co z tego, że powiedział coś tam Gmoch, Kosowski czy Żewłak.Mieli prawo?Mieli!
Nie każdy musi kibicować Wiśle.Ja osobiście w dupie mam wyniki Legii, Lecha i innych (z wyjątkiem zgód), więc dlaczego miałbym się przejmować.Wy kibiowaliście Amice i fetowaliście Stilica w LE?NIE? To nie bądźcie hipokrytami.
|