cieniek napisał(a):

|
Lech nie jeździ na mecze do Wronek. Tam jakieś lokalne plemiona zdaje się raz po raz wznoszą okrzyki.
|
A czemuż to nie jeżdżą do macierzy?

Syndrom wieśniaka w dużym mieście, który po roku mówi "u nas" na miejsce swojego aktualnego zamieszkania a "u was" na miejsce gdzie spędził 20 lat?