Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15896
Stary 19.08.2011, 20:02
cieniek napisał(a):Wyświetl post
Lech nie jeździ na mecze do Wronek. Tam jakieś lokalne plemiona zdaje się raz po raz wznoszą okrzyki.
A czemuż to nie jeżdżą do macierzy? Syndrom wieśniaka w dużym mieście, który po roku mówi "u nas" na miejsce swojego aktualnego zamieszkania a "u was" na miejsce gdzie spędził 20 lat?
Odpowiedz cytując