Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
cieniek
Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: shuty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15892
Stary 19.08.2011, 19:57
whistar napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego nie ma dopingu na Amice? I nie odpowiadajcie, że dlatego że grają "u siebie" Protestują przeciwko zabraniu cateringu firmie Litara?
Lech nie jeździ na mecze do Wronek. Tam jakieś lokalne plemiona zdaje się raz po raz wznoszą okrzyki.
Odpowiedz cytując