whistar napisał(a):

Dlaczego nie ma dopingu na Amice? I nie odpowiadajcie, że dlatego że grają "u siebie" Protestują przeciwko zabraniu cateringu firmie Litara?
|
Lech nie jeździ na mecze do Wronek. Tam jakieś lokalne plemiona zdaje się raz po raz wznoszą okrzyki.