Wyświetl pojedynczy post
alarazboy1
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2488
Stary 19.08.2011, 19:55
nie ma się co podniecać meczem legii ani wisły..dopiero po rewanżach można ewentualnie skakać..
0 22 --- porównywanie drużyn na podstawie rankingu nie ma żadnego sensu.. rankingi nie grają .....
Odpowiedz cytując