Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
alarazboy1
Member
Od: 07.2010
Offline
#
2488
19.08.2011, 19:55
nie ma się co podniecać meczem legii ani wisły..dopiero po rewanżach można ewentualnie skakać..
0 22 --- porównywanie drużyn na podstawie rankingu nie ma żadnego sensu.. rankingi nie grają .....
alarazboy1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do alarazboy1
Znajdź inne posty napisane przez alarazboy1