Ale Wy macie problemy
3 ludzi na krzyż powiedziało coś o Apoelu a afera ..
Żewłakow, którego nic nigdy nie łączyło z Wisłą.
Kosowski który za każdym razem chce dowalić Wiśle bo nie może się pogodzić z tym że Cupiał go wyrzucił bo mu na pampersy nie starczało, Kosowskiemu na pytanie o Wiśle co po chwila coś nie pasuje , sama jego mimika twarzy gdy zaczyna się temat o Wiśle mówi wszystko. Zirytowany i przegrany..
i Gmoch.. wielki taktyk
TRZY osoby! po pierwsze mają do tego prawo, po drugie kim oni ....a są jak mawia Patryk żeby ich tak przeżywać, po trzecie gramy o swoje dla siebie, nie dla Polski i innych klubów i miejmy w poważaniu całą tą trojkę i reszty. Wisła niech robi swoje a ich olać ciepłym moczem. awansujmy i wtedy zamkną mordy, a Kosowski pierwszy wyleci z tekstem "eee. przyfarciło się Wiśle". Do tego dążmy, nasz triumf ich przegrana. Smak zwycięstwa i ich miny - BEZCENNE !