|
O już widzę następny pisze Jovanović, w dodatku Chrapka jeszcze wstawia. Ech sami "treneiro" tutaj... A co do meritum problemu odpuszczać lige czy nie, to po to mamy szeroki skład, aby można było dać 5 czy 6 zawodnikom odpocząć w lidze. Ci co za nich zagrają powinni być na tyle dobrzy, żeby i tak wygrywać. A czy są na tyle dobrzy to okaże się. Lecz mamy ich po to aby grali a nie siedzieli tylko na ławce. Gdyby jednak odpukać gra w LM spowodowała utratę MP, to szczerze mówiąc wolę wreszcie zobaczyć Wisłę w fazie grupowej LM niż kolejne MP na R22, z którego znów miałoby nic nie być. Dla dalszego rozwoju potrzebna jest LM a nie rok po roku MP.
|