frg napisał(a):

|
jakby Zagłębie grało dzisiaj tak samo jak w zeszłą sobotę z nami to by rozniesli to całe podbeskidzie.
|
bo łatwiej sie jest bronic na swojej połowie w 11-tu niż atakowac Podbeskidzie .Lubin ma pieniądze, przyzwoitych grajków ale brak pomysłu na gre.Po formie Sernasa to już tylko wspomnienia zostały