Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15878
Stary 19.08.2011, 19:02
frg napisał(a):Wyświetl post
jakby Zagłębie grało dzisiaj tak samo jak w zeszłą sobotę z nami to by rozniesli to całe podbeskidzie.
bo łatwiej sie jest bronic na swojej połowie w 11-tu niż atakowac Podbeskidzie .Lubin ma pieniądze, przyzwoitych grajków ale brak pomysłu na gre.Po formie Sernasa to już tylko wspomnienia zostały
Ostatnio edytowane przez AYALA : 19.08.2011 o godz. 19:10.
Odpowiedz cytując