Mecz dramatyczny, ale widać że Podbeskidzie powoli się przyzwyczaja do ekstraklasy. Chcieli remisu i zasłużenie wywieźli punkt. Jeśli wyróżniać uczestników tego marnego widowiska, to tylko 2:
1. Darek Łatka - dał z siebie 110%. Niezwykła ambicja i walka na całym boisku.
2. Krzysztof Król

Dzisiaj bezbłędny, a wślizg w ostatniej minucie - rewelacyjny.
Co do Legii - nie ma sensu ciągnąć tej dyskusji, ale pozostaję przy zdaniu że w porównaniu do Amiki wasza ławka wygląda o niebo lepiej.