Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5649
Stary 19.08.2011, 18:37
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Swój optymizm opieram o fakt , że w każdym meczu pucharowym w tym sezonie pakujemy co najmniej jedną bramkę . Pytanie zasadnicze - na ile bramek stać Apoel .Chociaż z drugiej strony - jeżeli Slovan zagrał tam na zero z tyłu to czemu Wisła nie miałaby tego powtórzyć .
Dodam, że APOEL miał groźne sytuacje po stałych fragmentach i błędach w rozegraniu/wyprowadzaniu piłki przez Słowaków - tak to wyglądało w skrócie, całego meczu niestety nie znalazłem.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując