Ciastek1 napisał(a):

|
Swój optymizm opieram o fakt , że w każdym meczu pucharowym w tym sezonie pakujemy co najmniej jedną bramkę . Pytanie zasadnicze - na ile bramek stać Apoel .Chociaż z drugiej strony - jeżeli Slovan zagrał tam na zero z tyłu to czemu Wisła nie miałaby tego powtórzyć .
|
Dodam, że APOEL miał groźne sytuacje po stałych fragmentach i błędach w rozegraniu/wyprowadzaniu piłki przez Słowaków - tak to wyglądało w skrócie, całego meczu niestety nie znalazłem.