Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
 
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6350
Stary 19.08.2011, 18:36
Spokojnie drodzy państwo

Cytat:
Dyrektor sportowy Cracovii Tomasz Rząsa, który w towarzystwie kierownika drużyny Tomasza Siemieńca obserwował treningową gierkę z udziałem Brazylijczyka nie dał się namówić nawet na jedno zdanie komentarza tłumaczące obecność Paulisty na treningu Cracovii...

Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że Cracovia zgodziła się na udział w treningach szukającego pracy w Polsce Jeana Paulisty, ale nie jest zainteresowana jego zatrudnieniem.
terazpasy.pl

Starozakonni jak czytam na ich stronie w komentarzach też nie chcą, jak to nazwał jeden z nich, "bezdomnego psa". Niestety, Jasiek zasłużył sobie na taki przydomek. Mógł pójść do innego krakowskiego klubu np. Hutnika.
Ostatnio edytowane przez snikki_(konto-usuniete) : 19.08.2011 o godz. 18:39.
Odpowiedz cytując