Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 19.08.2011, 18:35
hawkins napisał(a):Wyświetl post
Mój skład:
Pareiko (może nawet Jovanović - lepiej dmuchać na zimne) - Kowalski, Czekaj, Bunoza, Paljić - Brud, Jirsak - Kirm, Garguła, Chrapek - Biton.
chcesz ściągać piłkarzy z wypożyczenia na jeden mecz ?
Odpowiedz cytując