Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5648
Stary 19.08.2011, 18:34
Swój optymizm opieram o fakt , że w każdym meczu pucharowym w tym sezonie pakujemy co najmniej jedną bramkę . Pytanie zasadnicze - na ile bramek stać Apoel .Chociaż z drugiej strony - jeżeli Slovan zagrał tam na zero z tyłu to czemu Wisła nie miałaby tego powtórzyć .
Odpowiedz cytując