|
Swój optymizm opieram o fakt , że w każdym meczu pucharowym w tym sezonie pakujemy co najmniej jedną bramkę . Pytanie zasadnicze - na ile bramek stać Apoel .Chociaż z drugiej strony - jeżeli Slovan zagrał tam na zero z tyłu to czemu Wisła nie miałaby tego powtórzyć .
|