Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
frg
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15873
Stary 19.08.2011, 18:33
patrząc na Zagłębie można powiedzieć jedno: jak zwykle wiele drużyn spina się na mecz z Wisła a potem w następnych meczach graja padake. Bez jaj, jakby Zagłębie grało dzisiaj tak samo jak w zeszłą sobotę z nami to by rozniesli to całe podbeskidzie.
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując