|
patrząc na Zagłębie można powiedzieć jedno: jak zwykle wiele drużyn spina się na mecz z Wisła a potem w następnych meczach graja padake. Bez jaj, jakby Zagłębie grało dzisiaj tak samo jak w zeszłą sobotę z nami to by rozniesli to całe podbeskidzie.
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
|