|
Obejrzyjcie sobie mecz jeszcze raz albo dwa razy na spokojnie zamiast rozpływać się nad potęgą APOELu i powtarzać farmazony "ekspertów" Kowalczyków. Przez większość meczu Wisła kontrolowała sytuację na boisku a poza sytuacją w ostatniej minucie nie stworzyli nic wielkiego.
Zagrać mądrze w rewanżu i będziemy się cieszyć!
|