Wyświetl pojedynczy post
tragez88
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5627
Stary 19.08.2011, 17:47
Obejrzyjcie sobie mecz jeszcze raz albo dwa razy na spokojnie zamiast rozpływać się nad potęgą APOELu i powtarzać farmazony "ekspertów" Kowalczyków. Przez większość meczu Wisła kontrolowała sytuację na boisku a poza sytuacją w ostatniej minucie nie stworzyli nic wielkiego.

Zagrać mądrze w rewanżu i będziemy się cieszyć!
Odpowiedz cytując