sergio napisał(a):

Niech tu co poniektórzy zrozumieją że awans do LM będzie olbrzymim sukcesem i wielka niespodzianką.
Wierzyć trzeba w Wisłę i trzymac kciuki ale też trzebą wziąść sobie poprawkę że odpadnięcie i gra w LE też
będzie sukcesem.
To tak na przyszłość piszę żeby niektórzy tu nie popełnil imasowe seppuku po zlym wyniku w rewanżu
|
DOKŁADNIE.
Lepiej nastawcie się na najgorsze.Lepiej być pozytywnie zaskoczonym niż rozczarowanym.Jestem pewien,że Apoel u siebie zagra na zdecydowanie wyższym poziomie.