Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5613
Stary 19.08.2011, 16:51
sergio napisał(a):Wyświetl post
Niech tu co poniektórzy zrozumieją że awans do LM będzie olbrzymim sukcesem i wielka niespodzianką.
Wierzyć trzeba w Wisłę i trzymac kciuki ale też trzebą wziąść sobie poprawkę że odpadnięcie i gra w LE też
będzie sukcesem.

To tak na przyszłość piszę żeby niektórzy tu nie popełnil imasowe seppuku po zlym wyniku w rewanżu
DOKŁADNIE.
Lepiej nastawcie się na najgorsze.Lepiej być pozytywnie zaskoczonym niż rozczarowanym.Jestem pewien,że Apoel u siebie zagra na zdecydowanie wyższym poziomie.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując