Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
Banitaz
Member
Od: 02.2011
Offline
#
1770
19.08.2011, 16:50
Korona Kielce - Wisła Kraków 1:2
Skład: Pareiko - Kowalski, Chavez, Bunoza, Paljić - Nunez, Garguła, Wilk - Małecki, Biton, Kirm
Zmiany: Jirsak, Brud, Iliev
Bramki: Nunez,, Biton
Banitaz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Banitaz
Znajdź inne posty napisane przez Banitaz