Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10867
Stary 19.08.2011, 16:46
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Hiszpańskie media interesują się chłopem co grał w jakimś śmiesznym klubie, na peryferiach futbolu,zarabiając 20 tysięcy?euro.Wychdzi 2 tysiące za miesiąc,nie dziabnąłeś się aby?
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Swoją wypowiedzią bazowałem na tym artykule. 20 tys. euro to nie roczna, lecz miesięczna pensja. A 10 tys. euro miesięcznie płacić solidnemu defensywnemu pomocnikowi, który już wie jak się gra w lidze polskiej, a dodatkowo jest wychowankiem szkółki Barcelony to dużo? Garguła otrzymuje prawie 30 tys. euro miesięcznie, a śmiem twierdzić, że ewentualna przydatność hiszpana dla Wisły byłaby conajmniej taka jak Guły.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując