Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5605
Stary 19.08.2011, 16:41
Z Szachtarem to w ogóle poza zespołami z kilku czołowych zachodnich lig równać się może co najwyżej kilka klubów rosyjskich czy tureckich (choć z trudem). To już jest już europejska Ekstraklasa, zespół mający ambicje na poziomie co najmniej 1/4 LM, gdy dla nas szczytem marzeń jest faza grupowa. Bądźmy poważni.

Cytat:
Mnie słowa Kosowskiego nie pomagają. Trochę mi przez to przykro.
Ojej... to taakie smutne :(
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując