Z Szachtarem to w ogóle poza zespołami z kilku czołowych zachodnich lig równać się może co najwyżej kilka klubów rosyjskich czy tureckich (choć z trudem). To już jest już europejska Ekstraklasa, zespół mający ambicje na poziomie co najmniej 1/4 LM, gdy dla nas szczytem marzeń jest faza grupowa. Bądźmy poważni.
Cytat:
|
Mnie słowa Kosowskiego nie pomagają. Trochę mi przez to przykro.
|
Ojej... to taakie smutne :(