baro1995 napisał(a):

Sprawdź daty otrzymania w poprzednim sezonie nowych stroi przez Wisłę i Legie i potem dalej gadaj sobie o programie lojalnościowym Rok temu mogli,mogli,teraz nas olali,olali,gdzie szacunek dla nas ? Czy ty nie rozumiesz,że nie chodzi o stroje tylko o prestiż,renomę,postawę Adidasa względem nas..Inni dostali my nie.Anglia,Niemcy,Hiszpania,Holandia,Francja wszyscy śmigają w nowych strojach.Jeżeli podpisują z nami umowę mają nas traktować jak innych.Skoro się zobowiązują,a nie dotrzymują terminów to pokazuje jaki mają do nas stosunek.Bo jeżeli wg Cb jakaś firma może sobie pozwalać na takie olewki względem klubu i to Ci nie przeszkadza to widać jaki masz szacunek dla naszego klubu.Weź może urlop i odpocznij.
|
chłopie ale co ty porównujesz

najlepsze ligi świata do naszej?
po za tym widziałeś kontrakt/umowe z Adidasem

wiesz dokładnie co tam jest napisane? podejrzewam że nie.
prestiż, renome

hmm taki Adidas ma kilka set bardziej renomowanych klientów niż my, także nie dziw się że jesteśmy tak traktowani jak jesteśmy. ktoś tam napisał wyżej, będą wyniki będzie większy szacunek, prosta piłka.
a tak BTW wole grać cały sezon w tych koszulkach co mamy niż dostać takie gówno jak chelsea..