Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5603
Stary 19.08.2011, 16:34
thechris napisał(a):Wyświetl post
To, że wy sobie z nimi nie poradziliście to nie oznacza, że z Wisła z nimi nie powalczy
Oznacza. Zejdź na ziemię. Owszem my się między sobą (Legia, Wisła) różnimy. Raz jedni są lepsi, drugi raz drudzy. W ostatnich latach cześciej Wy. Ale Szachtar to taki poziom, że dla nich te nasze różnice... nie mają znaczenia. Ponadto są drużyną ze wschodu, która na maksa zdominowała swoją ligę, więc ich teraz WYŁĄCZNIE interesują puchary. I to 1/4 finału LM czy wgranie LE. Nie będą robić jaj jak Man City albo nie spłynie po nich na luzie występ jak Juve.

Nie ma szans. My osiągneliśmy z nimi w zasadzie bardzo dobre wyniki jak na różnice klas. Aż za dobre, bo tak naprawdę 2-3 i 0-1 są mylące.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując