thechris napisał(a):

To, że wy sobie z nimi nie poradziliście to nie oznacza, że z Wisła z nimi nie powalczy
|
Oznacza. Zejdź na ziemię. Owszem my się między sobą (Legia, Wisła) różnimy. Raz jedni są lepsi, drugi raz drudzy. W ostatnich latach cześciej Wy. Ale Szachtar to taki poziom, że dla nich te nasze różnice... nie mają znaczenia. Ponadto są drużyną ze wschodu, która na maksa zdominowała swoją ligę, więc ich teraz WYŁĄCZNIE interesują puchary. I to 1/4 finału LM czy wgranie LE. Nie będą robić jaj jak Man City albo nie spłynie po nich na luzie występ jak Juve.
Nie ma szans. My osiągneliśmy z nimi w zasadzie bardzo dobre wyniki jak na różnice klas. Aż za dobre, bo tak naprawdę 2-3 i 0-1 są mylące.