Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5602
Stary 19.08.2011, 16:33
Czytając z ciekawości ruskie komentarze na soccer.ru o meczu Legii natknąłem się tam na wypowiedź trenera Liteksu Penewa,na temat ich meczu z Dynamem Kijów.Padło tam pytanie jak porównuje Wisłę i Dynamo.Trochę wymijająco stwierdził,że trudno mu porównywać mecze z tymi rywalami.Bułgarzy podobnie jak z Wisłą stworzyli sobie sporo dobrych sytuacji i przegrali z takim samym wynikiem jak z Wisłą.Piszę to a propos tego co napisał 0 22,że jesteśmy zupełnie bez szans z Szachtarem.Zresztą może i ma rację,bo Szachtar ostatnio wyprzedzil w lidze Dynamo,ale roznica miedzy nimi jest minimalna.
Ostatnio edytowane przez rozarian : 19.08.2011 o godz. 16:43.
Odpowiedz cytując