|
nie jest tez tak, ze u nas jest zima i -10 stopni. Wiem, porownac sie tego nie da, wilgotnosc powietrza itd. ale juz nie robmy z tego nie wiadomo czego. mogą sie wypompowac calkowicie, niedlugo potem jest chyba przerwa na reprezetnacje o ile sie nie myle, wiec beda mieli kiedy odpoczac.
|