Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5599
Stary 19.08.2011, 16:29
nie jest tez tak, ze u nas jest zima i -10 stopni. Wiem, porownac sie tego nie da, wilgotnosc powietrza itd. ale juz nie robmy z tego nie wiadomo czego. mogą sie wypompowac calkowicie, niedlugo potem jest chyba przerwa na reprezetnacje o ile sie nie myle, wiec beda mieli kiedy odpoczac.
Odpowiedz cytując