Ciastek1 napisał(a):

no i ...?
rozumiem , że piłkarzem Wisły nie może być osoba która ma lewicowe poglądy a wręcz należałoby żeby był członkiem prawicowej partii i miał na plecach wytatuowane hasło Wielka Polska Katolicka .
Weź głęboki oddech i daj sobie na wstrzymanie .
|
A gdzie on napisał, że piłkarzem Wisły nie może być osoba posiadające lewicowe poglądy?!

po .... takie teksty o tatuażach etc? takie typowe pokemońskie przejaskrawianie...
Poszła informacja, cytowana z portalu, że jeden z zawodników Wisły rzekomo ma lewicowe odchyły, co w kibolskim mniemaniu nie jest powodem do chwały i dumy, gdyż wiadomo z czym kojarzy się lewica w naszym kraju. Nie wiadomo ile w tym prawdy, ale jeśli jest tak w rzeczywistości, nie najlepiej to świadczy o Wiku.
Cezary Wilk ma prawo mieć poglądy polityczne jakie chce, natomiast my na forum mamy prawo o tym dyskutować. kropka.