Wyświetl pojedynczy post
chester
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Joli Bord

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12839
Stary 19.08.2011, 16:28
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
no i ...?
rozumiem , że piłkarzem Wisły nie może być osoba która ma lewicowe poglądy a wręcz należałoby żeby był członkiem prawicowej partii i miał na plecach wytatuowane hasło Wielka Polska Katolicka .

Weź głęboki oddech i daj sobie na wstrzymanie .
A gdzie on napisał, że piłkarzem Wisły nie może być osoba posiadające lewicowe poglądy?! po .... takie teksty o tatuażach etc? takie typowe pokemońskie przejaskrawianie...

Poszła informacja, cytowana z portalu, że jeden z zawodników Wisły rzekomo ma lewicowe odchyły, co w kibolskim mniemaniu nie jest powodem do chwały i dumy, gdyż wiadomo z czym kojarzy się lewica w naszym kraju. Nie wiadomo ile w tym prawdy, ale jeśli jest tak w rzeczywistości, nie najlepiej to świadczy o Wiku.

Cezary Wilk ma prawo mieć poglądy polityczne jakie chce, natomiast my na forum mamy prawo o tym dyskutować. kropka.
Odpowiedz cytując