TOMEK 11 napisał(a):

|
onet napisał, że Czaruś Wilk ma mocno lewicowe poglądy...
|
no i ...?
rozumiem , że piłkarzem Wisły nie może być osoba która ma lewicowe poglądy a wręcz należałoby żeby był członkiem prawicowej partii i miał na plecach wytatuowane hasło Wielka Polska Katolicka .
Weź głęboki oddech i daj sobie na wstrzymanie .