ChG napisał(a):

|
Zobaczymy jak fanatycznie będzie oddany klubowi, gdy odejdzie z niego na prawie Webstera.
|
oddanie klubowi można zamanifestować tym że grasz równie dobrze jesli masz do końca kontraktu 2 mies czy 2 lata.... aaa nie to się nazywa profesjonalizm.
co do jego kontraktu, to, spekulując, może chcą mu klauzulę dołozyć na co np nie chca sie zgodzic.