thechris napisał(a):

To, że wy sobie z nimi nie poradziliście to nie oznacza, że z Wisła z nimi nie powalczy
|
Powalczyć można,ale raczej nic więcej,Szachtar jako jedna z nielicznych drużyn w Europie potrafi skutecznie powalczyć z Barceloną i gra piłkę,która przy naszej jest po prostu z innej galaktyki.