Wyświetl pojedynczy post
MMMMM
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5593
Stary 19.08.2011, 15:03
Z chęcią zagrałbym z Arsenalem. O ile na wyjeździe byłoby 3-5 do zera dla nich i tyle u siebie można by powalczyć minimum o remis. Wystarczy prześledzić występy AFC w kilku poprzednich sezonach w fazach grupowych
Odpowiedz cytując