Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
MMMMM
Member
Od: 04.2011
Offline
#
5593
19.08.2011, 15:03
Z chęcią zagrałbym z Arsenalem. O ile na wyjeździe byłoby 3-5 do zera dla nich i tyle u siebie można by powalczyć minimum o remis. Wystarczy prześledzić występy AFC w kilku poprzednich sezonach w fazach grupowych
MMMMM
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MMMMM
Znajdź inne posty napisane przez MMMMM