krakus76 napisał(a):

|
A tak z ciekawości. Czy nie jest tak że można dostać stroje bez reklam a klub sam może sam dorobić takie nadruki ? Czy jednak jest tak że koszulki muszą wychodzić od producenta z nadrukami, etykietkami (ekstraklasa it.)., nazwiskami.
|
ale chyba własnie tak stroje dostajemy.Adidas nam daje koszulke adidasa+ coś co spowoduje ze bedzie Ona wiślacka czyli jesli nie dedykowana to herb a jesli dedykowana to np.inne nici czy jakis nadruk.Ale nie sadze by Oni drukowali reklamy, no way.