Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
Brzeszczot
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Tarnów
Offline
#
1756
19.08.2011, 14:57
Korona Kielce - Wisła Kraków 1:2 (0:0)
Skład: Pareiko -Kowalski, Bunoza, Chavez, Paljić - Wilk, Nunez, Garguła, Kirm, Małecki- Biton
Bramki: Biton,Kirm
Zmiany: Jirsak, Brud, Genkov
Brzeszczot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Brzeszczot
Znajdź inne posty napisane przez Brzeszczot