kacpaw91 napisał(a):

|
Lepiej przegrać z Levadią w 2. rundzie el. LM i wygrać 7, czy 8 następnych meczów ligowych?
|
A gdzie jest powiedziane, że jak się wystawi rezerwy z Koroną to awansujemy do LM? Engel przełozyl mecz ligowe przed PAO i dostalismy 4:1. W piłkę trzeba grać a nie kalkulować.