Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.08.2011, 14:51
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej przegrać z Levadią w 2. rundzie el. LM i wygrać 7, czy 8 następnych meczów ligowych?
A gdzie jest powiedziane, że jak się wystawi rezerwy z Koroną to awansujemy do LM? Engel przełozyl mecz ligowe przed PAO i dostalismy 4:1. W piłkę trzeba grać a nie kalkulować.
Odpowiedz cytując