Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12835
Stary 19.08.2011, 14:37
Dobre. "Mocno lewicowe" to miał Che Guevara albo Ulrike Meinhof. Ale taka to już debilna retoryka w tym kraju, że wszystko co bardziej liberalne od konserwy nazywa się dzisiaj "lewactwem" i wszędzie już się to bezwiednie powiela Drodzy koledzy, "lewacy" z definicji zakładają partyzantki w dżungli i rozdupcają się bombami, lewacy to są na Kubie, w Kolumbii, a nie jakieś postkomusze popierdółki z SLD.

Tak abstrahując od meritum

Gwiaździsty, Czaruś nie musi nikomu "agitować", bo pewnie go to wali między suty. To tylko ty jesteś tak pojebany żeby uważać że np. ściągnie koszulkę po golu i pokaże podkoszulek z Kwaśniewskim albo innym postkomuszkiem. Trochę dystansu do ludzi, bo dla ludzi twojego pokroju takie deklaracje pewnie powodują zdegradowanie takiej osoby do śmiecia w 0.1 s Pomijam już całą resztę twojego postu, to zaskakujące ile potrafisz jednemu człowiekowi przypisać na podstawie jednego zdania pismaka z "Przeglądu Sportowego" i to jadąc po najbardziej obrzydliwych stereotypach.

Jest Mały, który paraduje z papieżem na klacie, teges - choć Patryk to mój bezsprzecznie ulubiony piłkarz i zawsze będę go bronił, to nie oszukujmy się - jego lajfstajl nie przypominał i nie przypomina gorliwego katolika, doprawdy Nie można napisać o Czarku że jest "szczery", bo sam tego nie powiedział ani się z tym nie obnosi jak PM19, ale wicie, rozumicie, o co mi chodzi.
Ostatnio edytowane przez Watts : 19.08.2011 o godz. 14:47.
Odpowiedz cytując