Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6763
Stary 19.08.2011, 14:35
Chciałbym odnieść sie do naszych powołanych bramkarzy a raczej do ich klubów. To są aktualni mistrzowie swoich krajów(poza Arsenalem) w naprawde solidnych żeby nie powiedzieć silnych ligach. Teraz ważne by i Sandomierski i Tytoń wygrali rywalizacje o miejsce w składzie i trener Smuda bedzie miał MEGA problem jeśli chodzi o nr 1 w kadrze. Ps. Do wtorku to chyba nie wytrzymie!
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 19.08.2011 o godz. 14:36.
Odpowiedz cytując