Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 19.08.2011, 14:33
Quorth napisał(a):Wyświetl post
...Z takim podejściem jakie prezentuje nasz treneiro i niektórzy kibice mistrzostwa nie będzie...coś za coś. Piłkarze się do tego dostosowują i widać ewidentny brak zaangażowania i grę poniżej możliwości w meczach ligowych u co najmniej kilku z nich
Wszystko sie zmieni jak sie skoncza eliminacje
Odpowiedz cytując